Staramy się zapewnić najwyższy komfort wszystkim naszym gościom!
Nasz hotel oferuje 50 pokoi, w tym pokoje jedno, dwuosobowe oraz apartamenty duże i małe. Wszystkie pokoje posiadają pełne węzły sanitarne. Do dyspozycji gości jest bezpłatny sieć WiFi. Posiadamy również pokoje klimatyzowane.

Proponujemy swoim Gościom atrakcyjną ofertę zakwaterowania w przystępnych, niewygórowanych cenach.

Daleko od zgiełku a jednak tak blisko.
Hotel ESKULAP charakteryzuje dobra lokalizacja w cichej okolicy, miła i dyskretna obsługa, recepcja czynna 24h/7 dni w tygodniu.
Do hotelu bardzo łatwo jest dojechać samochodem, gdyż znajduje się na wlocie do miasta od strony Tuszyna i ok. 10 km. od centrum. Jest również dobrze skomunikowany, jeżeli chodzi o komunikację miejską autobusową oraz tramwajową a dojazd do centrum miasta zajmuje ok. 30 minut. Dla osób lubiących kontakt z przyrodą jest dostępne zewnętrzne zielone patio wewnątrz obiektu.

Okolica
Położony jest w sąsiedztwie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w pobliżu parku Stawy Jana stanowiącego doskonały teren do odpoczynku i rekreacji. W południowej części parku, w dolinie rzeki Olechówki znajduje się malowniczy staw. Wokół stawu urządzono piaszczystą plażę oraz przystań kajakową. W zachodniej części parku znajduje się brodzik dla dzieci, a także obiekty sportowe: boisko do siatkówki i siatkówki plażowej. Na terenie parku zostały wybudowane: boisko do piłki nożnej i koszykówki. Pośród rozległych trawników znajdują się drzewa liczące 160–180 lat. W północnej części parku znajduje się zabytkowy dwór. Dla osób preferujących pobyt na terenie hotelu zapewniamy odpoczynek na świeżym powietrzu w zielonym wewnętrznym patio.
Po drugiej stronie ulicy, obok hotelu, znajdują się dyskonty spożywcze.

Na terenie hotelu obowiązuje zakaz palenia.